Reklamace

Člověk není neomylný a tak se může stát, že budete chtít naše zboží vrátit nebo vyměnit. Jak na to?

Za personalizované zboží (se jménem či iniciálem) nejsme schopni vracet peníze ani měnit zboží, pokud jsme neudělali chybu ve výrobě MY. Pokud jste obdrželi špatnou velikost, chybu v textu, jinou barvu, než byla objednána a nebo bylo zboží jakkoli jinak porušeno. Neváhejte nás kontaktovat. V takovém případě máte nárok na vrácení zboží zdarma do 30 dnů od nákupu. Do 14 pracovních dní od doručení zboží do našeho skladu Vám budou peníze zaslány zpět na váš účet.

Po zadání objednávky nezaručujeme žádné změny. Můžete nám napsat na naší zákaznickou podporu info@staylittle.cz a pokud nebude vaše objednávka již ve výrobě uděláme vše, co bude v naší moci pro sjednání změny. 

VELIKOST

Prosím zkontrolujte si u popisu zboží velikostní tabulku. A to pro každý produkt zvlášť. Nemůžeme vyměnit personalizované zboží ani za menší nebo větší velikost pokud nesedí. Jelikož nám záleží především na udržitelnosti, vrácené zboží by bylo již nepoužitelné vzhledem k personalizované výšivce. 

PRANÍ

Podívejte se prosím na naše štítky pro péči o praní – veškeré naše testování se provádí na základě těchto informací díky kterým nedochází k žádným poškozením, jako je srážení, žmolkování nebo zabarvení.

  • Přísně nedoporučujeme produkty sušit v bubnové sušičce
  • Doporučujeme prát po celou dobu naruby na max 30 stupňů
  • Žehlit při nízkých teplotách
  • Nebělit.

Vezměte prosím na vědomí, že za jakékoli škody způsobené praním neneseme odpovědnost. Podle výše uvedeného nemůžeme vyměnit žádné zboží, u kterého zjistíme, že byly poškozeny během praní.

VADNÝ KUS

Pokud se ve vzácných případech setkáte s vadným výrobkem, žádáme vás, abyste nám jej vrátili, abychom jej prošetřili a vyměnili.

 

Pokud si budete přát pouze výměnu zboží po našem pochybení, kontaktuje nás před zasláním zboží na našem emailu info@staylittle.cz, kde se vám bude věnovat náš zákaznický servis.

Pokud bude zboží skladem, uděláme vždy vše pro to, aby výměna proběhla. Bohužel, vám však tuto variantu nemůžeme garantovat, vzhledem k limitované výrobě. 

 

Vrácené zboží musí být prosím se všemi visačkami, nepoužité a v původním stavu. V rámci šetrnosti k životnímu prostředí budeme vděční, pokud ho pošlete zpět v naší originální krabici. 

1. vyplňte FORMULÁŘ O VRÁCENÍ

2. zboží zabalte nejlépe do originální krabice spolu s vyplněným formulářem o vrácení

3. doneste zalepenou krabici na nejbližší pobočku Zásilkovny a řekněte kód : 96797143

4. vezměte si potvrzení o podání balíčku

5. vyčkejte na potvrzovací email od nás, že balíček dorazil do našeho skladu

6. peníze odešleme do 14 dní, pokud zboží bude v pořádku

 

Pokud jste platili přes GoPay nebo na dobírku, nezapomeňte nám dát vědět číslo bankovního účtu, kam můžeme zaslat peníze zpět.